Dan otvorenih vrata

08.
svibanj
2023
Dan otvorenih vrata
dan_otvorenih_vrata

Dana, 4. svibnja 2023. godine u našoj školi je održan Dan otvorenih vrata gdje su naši profesori i učenici prezentirali učenicima 9. razreda osnovnih škola zanimanja i smjerove koje nudimo u šk. 2023./2024. godini. Tijekom Dana otvorenih vrata učenici su se upoznali sa stručnim strojarskim i grafičkim programima u koje su ih uveli naši učenici. Također, učenici devetih razreda su mogli i sami pokušati izraditi zadatak koji su im zadali naši učenici.

Ovim putem se zahvaljujemo svim učenicima koji su nas posjetili kao i njihovim nastavnicima.

Nadamo se da su uspjeli odabrati neko od zanimanja koja im nudimo i da se vidimo u novoj školskoj godini gdje ćemo zajedno krenuti u pustolovine srednjoškolskog obrazovanja. 🤗

Za sve dodatne informacije možete nam pisati u DM školskog Facebooka ili Instagrama.