DEFINIRANA METODOLOGIJA ZA IZRADU MIKROPROGRAMA U HNŽ-u.

24.
lipanj
2024
DEFINIRANA METODOLOGIJA ZA IZRADU MIKROPROGRAMA U HNŽ-u.
Sa zadovoljstvom vas informiramo kako su u proteklom razdoblju uspješno održani sastanci na kojima je donesena Metodologija za izradu mikroprograma. Ovi sastanci okupili su stručnjake iz različitih područja kako bi zajedno razvili sveobuhvatan i učinkovit pristup kreiranju metodologije mikroprograma.
Tijekom sastanaka, naši stručnjaci su podijelili svoja znanja i iskustva, što je rezultiralo usvajanjem najboljih praksi i inovativnih rješenja. Vjerujemo kako će metodologija značajno doprijeti kvalitetu mikroprograma i omogućiti korisnicima lakše i efikasnije usvajanje novih znanja i vještina.
Zahvaljujemo se svim sudionicima na njihovom trudu i posvećenosti. Radujemo se daljem radu na implementiranju ove metodologije i stvaranju vrhunskih mikroprograma koji će zadovoljiti potrebe korisnika i tržišta rada u HNŽ-e.