Druga besplatna edukacija za nezaposlene žene

17.
siječanj
2024
Druga besplatna edukacija za nezaposlene žene
U  našoj školi je u tijeku besplatna edukacija za neuposlene žene koje se nalaze u evidenciji Zavoda za zapošljavanje.
 
Edukacija se održava u okviru projekta “Informatika 2” koji je odobren od strane Federalnog ministarstva obrazovanja i znanosti.
 
Tijekom edukacije koje vode naše prof. Ivona Šarić i Monika Pehar polaznice edukacije naučiti će osnove informatike u okviru Microsoft Office paketa. Na kraju edukacije polaznice će polagati završni ispit i dobiti će certifikate o uspješno završenoj edukaciji.
 
Tijekom jučerašnjeg predavanja polaznicama edukacije se obratila i ravnateljica naše škole Tanja Šunjić i poželila je dobrodošlicu i uspješno učenje. Nakon toga voditeljice edukacije su polaznicama podijelile priručnike koje su izradile posebno za ovu edukaciju. 
 
Nadamo se da će to biti jedno ugodno “žensko druženje” uz stjecanje novih znanja i vještina koje će polaznicama edukacije pomoći pri što lakšem i bržem zapošljavanju.