DRŽAVNO FINALE NATJECANJA MLADIH U PODUZETNIŠTVU

18.
travanj
2023
DRŽAVNO FINALE NATJECANJA MLADIH U PODUZETNIŠTVU
DRŽAVNO FINALE NATJECANJA MLADIH U PODUZETNIŠTVU
Naši učenici Antonela Glavović, IV.b i Leon Vučina, III.b sudjelovali su u Sarajevo u finalnom državnom natjecanju mladih u poduzetništvu poznatijem kao S.T.A.R. Challenge.
Ovo natjecanje realizira se prema međunarodnoj metodologiji globalne organizacije „Junior Achivement“, a provodi se u više od sto zemalja svijeta.
Kroz S.T.A.R. Challenge učenici rješavaju poslovni zadatak koji dobivaju od stručnjaka te uz pomoć mentora osmišljavaju rješenje zadanog poslovnog problema koje prezentiraju stručnom povjerenstvu i ostalim sudionicima.
Naši učenici nisu se plasirali u natjecanje koje će se u svibnju održati u Crnoj Gori, ali postoji mogućnost da će organizatori natjecanja pozvati još nekoliko srednjoškolaca pa im ovim putem želimo svu sreću da to baš budu njih dvoje i čestitamo im na dosadašnjem uspjehu.