MC.VET-Održan sastanak focus grupe

09.
srpanj
2024
MC.VET-Održan sastanak focus grupe

U okviru projekta MC.VET Microcredentials – A New Path for Capacity Building in VET, u srijedu 3.srpnja 2024. godine u našoj školi održan je sastanak focus grupe s poslodavcima o definiranju ishoda učenja za dizajniranje zajedničkog tečaja mikroprograma/mikrokvalifikacije za operatera sustava 3D ispisa i aditivne tehnologije.

Na sastanku su sudjelovali predstavnici sektora obrazovanja i industrije-Intera d.o.o., Aluminij Industrija d.o.o., Stark Solution d.o.o., s ciljem rasprave i razmjene ideja o dobivanju informacija o ishodima učenja koje polaznik ovakvog tečaja treba ostvariti kako bi mogao tražiti zaposlenje, biti konkurentan na tržištu. Kroz konstruktivnu diskusiju, sudionici su podijelili svoja iskustva i prijedloge, te su istaknuti ključni izazovi i mogućnosti za budući razvoj mikroprograma.
Rezultati ovog sastanka bit će korišteni kao temelj za daljnje akcije i projekte koje planiramo
realizirati.

 

Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the
author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or EACEA. Neither
the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.