U Srednjoj strojarskoj školi u tijeku realizacija projekta “Informatika 1”

27.
travanj
2023
U Srednjoj strojarskoj školi u tijeku realizacija projekta “Informatika 1”
U Srednjoj strojarskoj školi u tijeku realizacija projekta "Informatika 1"

U našoj školi u tijeku je realizacija projekta “Informatika 1” u okviru potpore programima obuke i stručnog usavršavanja osoba s fokusom na žene radi lakše integracije na tržište rada.

Projekt “Informatika 1” odobren je na javnom pozivu od strane Federalnog ministarstva obrazovanja i znanosti. U edukaciju je uključeno 15 žena koje se vode na popisu Zavoda za zapošljavanje i koje su se odazvale na poziv škole.

Edukaciju izvode profesorice Monika Pehar i Ivona Šarić. U okviru sati edukacije polaznice su dobile priručnik, koji su izradile voditeljice edukacije i za koji se nadamo da će im pomoći u savladavanju osnova informatike 1, u okviru Microsoft Office paketa.

Na kraju edukacije polaznice će dobiti certifikate o uspješno završenoj edukaciji.